Online - Drukarki Fiskalne dla każdego rodzaju działalności

budowa i konfiguracja sieci komputerowych

Online - Drukarki Fiskalne dla każdego rodzaju działalnościCiechanów

DRUKARKI  FISKALNE ONLINE JUŻ DOSTĘPNĘ !!! Zadzwoń i zapytaj o szczegóły !

WAŻNE DATY

Według podpisanej przez Prezydenta RP Ustawy o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz ustawy - Prawo o miarach, do obowiązku prowadzenia ewidencji za pośrednictwem kas online podatnicy będą zobowiązani w następujących terminach.
 
W pierwszym etapie obowiązywania nowych przepisów - od 1 stycznia 2020 roku:
 
1. Świadczenia usług naprawy pojazdów silnikowych oraz motorowerów, w tym naprawy opon, ich zakładania, bieżnikowania, regenerowania, oraz w zakresie wymiany opon i kół dla pojazdów silnikowych i motorowerów, sprzedaży benzyny silnikowej, oleju napędowego, gazu do napędów silników spalinowych;
2. Sprzedaży benzyny silnikowej, oleju napędowego, gazu przeznaczonego do napędu silników spalinowych;
 
Po pół roku od początku obowiązywania nowych przepisów – od 1 stycznia 2021 roku:
 
3. Świadczenia usług zw. z wyżywieniem wyłącznie świadczonych przez stacjonarne placówki gastronomiczne, w tym również sezonowo oraz w zakresie krótkotrwałego zakwaterowania;
4. Sprzedaży węgla, brykietu i podobnych paliw stałych wytwarzanych z węgla, węgla brunatnego, koksu i półkoksu przeznaczonych do celów opałowych;
 
Po roku od początku obowiązywania nowych przepisów – od 1 lipca 2021 roku:
 
5. Świadczenia usług fryzjerskich, kosmetycznych i kosmetologicznych, budowlanych, w zakresie opieki medycznej świadczonej przez lekarzy i dentystów, prawniczych, związanych z działalnością obiektów służących poprawie kondycji fizycznej wyłącznie w zakresie wstępu.

Zachęcamy do zakupu drukarek fiskalnych. W sprzedaży mamy drukarki fiskalne najlepszych producentów ( POSNET, EMAR, ELZAB, DATESC ).

Drukarki fiskalne to urządzenia, które w pełni integrują się z oprogramowaniem do prowadzenia sprzedaży zainstalowanym na komputerze, dzięki temu można zaoszczędzić miejsce, oraz w łatwy sposób prowadzić sprzedaż. Dedykowane są do pracy w punktach prowadzących handel oraz świadczących usługi.

Oferowane przez nas drukarki fiskalne sprawdzą się zarówno w małych firmach, jak i w dużych przedsiębiorstwach i supermarketach.

W cenie urządzenia otrzymują Państwo GRATIS:

  • dostawę
  • szkolenie
  • fiskalizację
  • pomoc w odliczeniu 90% wartości urządzenia netto ( nie więcej niż 700 zł )
  • zgłoszenie do Urzędu Skarbowego.

Zadzwoń do nas, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

kontakt

COMA - Online - Drukarki Fiskalne dla każdego rodzaju działalności

Obsługujemy klientów z Ciechanowa, Mławy, Płońska oraz całego województwa mazowieckiego.