Niezawodny system sprzedaży

budowa i konfiguracja sieci komputerowych

Niezawodny system sprzedażyCiechanów

 

Dotykačka to system POS nowej generacji, współpracujący z wieloma modelami drukarek fiskalnych, umożliwiający efektywną rejestrację sprzedaży oraz zarządzanie magazynami i wieloma kasami w trybie online. Dotykačka jest też zintegrowana z chmurą obliczeniową, umożliwiającą dostęp do systemu z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. 

 

System Dotykačka jest idealnym wyborem dla firm prowadzących bary i restauracje, sklepy i kioski, hotele i pensjonaty oraz świadczących różnorodne usługi. Korzysta z niego już ponad 12 tysięcy firm w Europie i poza nią. 

 

Wybierając uniwersalny zestaw kasowy Dotykačka wraz z licencją na oprogramowanie na 3 lata, Twój dzienny koszt wyniesie zaledwie 4,78 zł netto dziennie. To jedna z najatrakcyjniejszych ofert na rynku! 

Plany abonamentowe Dotykačka 

Dotykačka oferuje m.in. aplikację kasową, aplikację magazynową, funkcję zdalnego dostępu, system rezerwacji i wiele więcej. W sumie ponad 70 narzędzi i funkcji. 

Oprogramowanie Dotykačka jest dostępne w trzech planach abonamentowych – Dotykačka ŁATWO (miesięczny abonament 69 zł netto), Dotykačka KOMPLET (miesięczny abonament 99 zł netto) oraz Dotykačka NIEOGRANICZONA (miesięczny abonament 169 zł netto). 

 

Wysokość abonamentu w skali miesiąca można zredukować o 10%, 20% lub nawet 30% przy wykupieniu wybranego planu abonamentowego z góry na rok, dwa lub trzy lata. 

Warto tutaj wspomnieć, że aplikację Dotykačka można przetestować na komórce lub tablecie z systemem Android bezpłatnie przez 30 dni. 

10 powodów, dla których warto wybrać system kasowy Dotykačka 

- Łatwiejsza praca dzięki dużemu ekranowi dotykowemu. 

- Szybsza obsługa klientów dzięki czytelnemu interfejsowi. 

- Intuicyjna praca z systemem kasowym. 

- Minimalizacja ryzyka pomyłek i strat dzięki pracy z produktami i kategoriami bezpośrednio w kasie. 

- Współpraca z popularnymi modelami drukarek fiskalnych, urządzeniami i akcesoriami. 

- Dostęp w czasie rzeczywistym do informacji o przychodach, zapasach magazynowych oraz działaniach pracowników. 

- Integracja z chmurą obliczeniową Dotykačka. 

- Możliwość centralnego, zdalnego zarządzania kasami. 

 -Stały dostęp do bezpłatnych aktualizacji systemu. 

- Pełna dokumentacja online oraz profesjonalne wsparcie techniczne. 

  

 

Sprzęt Dotykačka
Dotykačka to nie tylko wszechstronne oprogramowanie, ale także wygodny w użyciu, nowoczesny i niezawodny sprzęt. 

Gotowy do pracy zestaw Dotykačka Uniwersalna – zawierający terminal kasowy z 14-calowym ekranem dotykowym oraz drukarkę fiskalną – jest dostępny w cenie już od 3 499 zł netto. 

 

 

 

 

Mamy też w ofercie bardzie rozbudowany zestaw Dotykačka Kompletna – zawierający terminal kasowy z 14-calowym ekranem dotykowym, drukarkę fiskalną, szufladę kasową oraz czytnik kodów – jest dostępny w cenie już od 3 999 zł netto. 

Sprzęt Dotykačka jest kompatybilny z najpopularniejszymi modelami drukarek fiskalnych – m.in. Posnet, Elzab, Emar – oraz bogatym portfolio urządzeń i akcesoriów, takich jak drukarki paragonowe, szuflady kasowe, czytniki kodów, terminale płatnicze czy wagi. 

 

Zachęcamy do umówienia się na niewiążące spotkanie oraz prezentację wszystkie najważniejszych funkcji rozwiązań Dotykačka oraz wybór optymalnej konfiguracji sprzętu i oprogramowania.

 

 

 

 

 

Zadzwoń do nas, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

kontakt

COMA - Niezawodny system sprzedaży

Obsługujemy klientów z Ciechanowa, Mławy, Płońska oraz całego województwa mazowieckiego.